| Delir890 a întrebat:

Am un Samsung J3 și vreau sa îl resetez pentru ca nu mai îmi da voie sa deschid nimic nici măcar galeria.Asta din cauza memoriei jalnice.Intrebare:Cum fac ca atunci când dau resetare sa nu mi se reseteze și pozele/muzica?

4 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Salvează extern ce vrei sa salvezi, factory reset sterge tot!

| Surdu_Oanea_1996 a răspuns:

Muți fișierele pe un card Micro SD, scoți cardul din telefon și apoi poți să îl resetezi. Recomand să scoți și cartele din telefon, pentru a nu-ți pierde și numerele. Succes

| Delir890 explică (pentru Surdu_Oanea_1996):

Asta e naspa ca nu pot muta fișierele pe un card sd pentru ca nu mi da voie sa intru în galerie mă scoate imediat și din asta e nasol

| Vinatoru_Madalina_1996 a răspuns:

Caută cum sa resetezi telefonul pe Youtube și acolo o sa găsești.ps o sa găsești canalul de yt SAMCOM