| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung J5 2015. Mi s-au schimbat ordinea aplicatilor din meniu dintr-odata. S-au pus in ordine alfabetica, pana acum nu le aveam asa. Nu-mi dau seama cum s-a intamplat, poate am apasat eu pe o setare ceva.

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Vezi prin setări -> afisare.

| Kimokato a răspuns:

Dai la pagina unde ai toate aplicațiile și după apasă pe 3 puncte care sunt situate în partea dreaptă sus și dupa apasă pe "Sortare" dupa alegi ce mod de sortare vrei.

| Tofan_Iulian_2001_nyiz a răspuns:

Conteaza neaparat ordinea aplicatiilor? Oricum le poti edita daca apesi pe editare. si daca dai un reset la setarile telefonului sau pe a-z ti se aranjeaza aflabetic.