| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung J7 2017. De 2 saptamani nu mai pot accesa Wi-Fi. Problema e asta:,, Eu pornesc wifi-ul pe telefon, arata ca se activeaza timp de 1 secunda iar apoi bila aia care arata daca e activat sau nu se da pe OFF". CE AS PUTEA SA FAC IN ACEST CAZ, ca sa rezolv problema? Repet, problema nu tine de conectivitate, tine de activarea Wi-Fi-ului. VA MULTUMESC ANTICIPAT.

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Am avut si eu problema asta pe un Custom ROM, diferenta este ca un Custom ROM de pe xda este facut de niste amatori, iar cel de pe Smasung este facut de o intreaga echipa de profesionisti big grinD

Oricum ca sa rezolvi incearca sa-i dai un reset, sau daca nu il duci in service

| anonim_4396 explică (pentru Bogdan70001):

Am rezolvat, scuze ca de abia acum iti raspund, stateam intr-o zi si imi faceam temele si primesc notificari de pe yt, si cand ma uit era wifiul activat la telefon, a foat o chestiune de timp