| Andersen2k18 a întrebat:

Am un Samsung J7, am o problema nu se mai aude difuzorul. Se aude doar in casti,atat. I-am dat si reset tot nu merge. Cred o sa-l duc la un GSM,sau nu stiu ce sa fac. E la abonament, si cred ca inca este in garantie. O sa imi ceara bani la reparatie la difuzor?

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Cel mai probabil e o problema hardware ( difuzor defect / circuit deschis ).

Daca e inca in garantie iar problema nu este cauzata de tine ( scapat, udat, etc. ) atunci ar trebui sa nu ceara bani pentru reparatie.