| Emytzza_Emytzaa_1993 a întrebat:

Am un Samsung next turbo, si numi recunoaste nici o cartela sim...ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Daca cartela probata, pe alt telefon merge, atunci este gazul sa duci telefonul la reparat daca e in garantie.

3 răspunsuri:
| Emytzza_Emytzaa_1993 explică (pentru MskDesign):

Pe alt telefon merge cartela...lam dus la mai multe service-uri sh au spus ca nau cei face, nu mai este in garantie

| Emytzza_Emytzaa_1993 explică (pentru MskDesign):

Cartela il alt telefon merge...am probat mai multe, l-am dus la mai multe service-uri si mi-au spus ca nau cei face, a iesit din garantie

| MskDesign a răspuns (pentru Emytzza_Emytzaa_1993):

Probail trebuie sa iti cumperi alt telefon.