| Ali_Ionutz_1998 a întrebat:

Am un Samsung Nexus S si a cazut jos si de atunci nu mai porneste ramane cu acel X pe ecran, am incercat sa ii dau si reboot bootloader, reboot si recovery. Daca puteti sa ma ajutati sau trebuie sa ma duc la un service?

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Trebuie sa mergi cu el la firma de unde l-ai cumparat ( nu le spune ca a cazut ), desi poate a sarit ceva de la locul lui, o sa-l trimita la service, in 13-15 zile il vei primi inapoi!