| Andrei_Cristi_1996 a întrebat:

Am un Samsung S3, cand apelez pe cineva vorbesc cu el 19-15-30 secunde, poate cateva minute si dintr-odata nu ma mai aude nici el nici eu, nu se mai aude nimic. Trebuie sa inchid si sa sun din nou. Daca vorbesc cu castile, nu are nimic, nu se blocheaza

2 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Nu sti cine are un s3 stricat? dar sa nu fie display-ul si touchscreenul spart sau crapat

| OldSoul a răspuns:

O problema asemanatoare am avut si eu la un alt model de Samsung galaxy, se pierdea semnalul in timpul convorbirii, iti recomand sa il trimiti in garantie daca mai are sau sa il duci la un service.