| Anonimul8297 a întrebat:

Am un Samsung S3. Dupa ce am instalat CWM 6.0.4.3 (un ROM manager) am instalat CyanogenMod 11 (KitKat 4.4). Nu rula! Apoi am instalat alt CyanogenMod, 9-le. S-a incarcat dar am observat ca nu mai functiona touch screen-ul. Am instalat apoi in ROM original, Android 4.2.2, dar touch-ul tot nu mai functioneaza, doar butoanele cele 2, meniu si back. Va rog sa imi dati vreo solutie cum as putea sa rezolv fara a merge la service. Poate s-a blocat optiunea de touch cand am instalat CWM. Chiar n-am idee. Astept ajutor.

P.S. NU VREAU RASPUNSURI GEN: cauta pe net, du-l la service, cumpara alt touch.

2 răspunsuri:
| aeroclub a răspuns:

Incearca sa-l pui in download mode cu un JIG iar dupa ii bagi softul original cu aplicatia Odin de pe calculator care este oferita gratuit de producator! Este o problema foarte des intalnita...cei de la xda-developers au gasit solotia ea ar fi instalarea soft-ului original! Acela este un bug de la cyanogen nu de la CWM!

| Anonimul8297 explică (pentru aeroclub):

Mersi din suflet! O sa incerc acum!