| TessaYoung a întrebat:

Am un Samsung S4 mini si bateria imi apare de culoare gri si nu verde ca la celelalte telefoane. Pot sa o fac si eu sa imi apara verde? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Ciprian_1990 a răspuns:

Nu pentru ca asa este la androidul 4.4. Eu am 4.2 si am bateria verde. Iti poti lua Omega Status Bar. Dar nu ar trebui sa te deranjeze faptul acesta. Mai conteaza? Doar ai S4 mini. Unul dintre cele mai bune telefoane. laughing

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu poti, deoarece este de la versiunea de Android.Sau poti lua un Launcher de pe Magazin Play, eu iti recomand, daca vrei launcher, NOVA LAUNCHER si aplicatia are mai multe teme happy