| Essmeralda a întrebat:

Am un Samsung S4 şi l-am spart puțin (cred că pe interior). Dar ecranu' se vede la fel, bine, şi touchu' la fel. Dacă nu îl repar se poate agrava situația?

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

„Samsung Galaxy S4" nu „Samsung S4"

Dacă funcționează înseamnă că e bine, dar nu are cum să se agraveze situația dacă nu mai primește șocuri.
Pe viitor să folosești husă și folie de protecție. Recomand UAG: https://www.mobiledirect.ro/......2x2x2.html
E cam scumpă, dar îți protejează telefonul și dacă-l scapi de la etajul 2. Folia inclusă cred că e normală, nu e de sticlă (tempered glass), dar chiar dacă alegi o husă de 20 lei să fie tot așa ceva.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca l-ai spart? Pe interior.