| lmaooohelllp a întrebat:

Am un Samsung s8 si gen am vrut sa ii fac resetare din fabrica cu 3%. In momentul cand am facut chestia asta el s-a inchis (din cauza ca pisica il scosese de la incarcat si bateria a murit)
Ps nu incepuse resetarea doar apasam butoanele pentru a o incepe.
Acum nu se mai deschide vreun sfat?
** dau fundita **

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-l

| darrio2007 a răspuns:

Nu se deschide nici daca il bagi iar la incarcat?
Hm, vroiai sa ii faci resetare cu 3% baterie?
Ce prostie!

| NonZarek a răspuns:

Baga l la încărcat și așteaptă 10 minute sa se încarce, apoi încearcă sa îl pornești și vezi ce iese. Dacă nu pornește, mai lasă l la încărcat 15 minute și încearcă din nou, dacă nici atunci nu pornește, du l la un service.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porneste tinand apasat pe volum jos

| lmaooohelllp explică (pentru darrio2007):

Dacă sănătatea bateriei este de peste 80% după o serie de verificări se poate efectua resetarea cu telefonul la încărcat

| darrio2007 a răspuns (pentru lmaooohelllp):

E mai bine sa faci asta cu mai multe procente la baterie, fara sa il tii la incarcat.
De-aia a „ mers".