| MaNDwN a întrebat:

Am un Samsung sgh - J758, sora mea mai mica s-a jucat cu el si a pus din greseala un cod pentru a bloca telefonul. ea nu stie codul. ce e de facut deoarece nu pot deschide telefonul.

3 răspunsuri:
| timilian90 a răspuns:

Il duci la un sevice de telefone si til deblocheaza. de preferat sa ai actele telefonului. in cazul in care nu ai actele telefonului il poti decoda la un magazin care repara telefoane. Mult succes!

| MaNDwN explică (pentru timilian90):

Aham si sa platesc 50 lei cat a cerut pentru sa l faca?

| timilian90 a răspuns (pentru MaNDwN):

Cam asta e singura solutie. Iti recomand sa nu incerci coduri de pe net pentru ca nu au nici un efect, nu iti va debloca telefonul si iti pierzi timpul degeaba!