| whiteviper98 a întrebat:

Am un Samsung Star GT- S5230W. Am o problema la el... il aprind, touch`ul functioneaza perfect, tot merge bine, dar cand apas un buton (Orice buton ) apas se stinge dupa 2 secunde. Apas butonul si dupa 2 secunde se opreste telefonul. Ce sa fac? (Nu vreau sa aud raspunsuri gen :du-te la service: ) pentru ca inainte mergea. Nu stiu ce ar putea sa aiba. Multumesc mult, ofer Fundaaa! big grin

1 răspuns:
| misker a răspuns:

Pai ti-ai incarcat telefonul cu multe jocuri? Daca da, mai fa o curatenie prin telefon.