| sergiu100000000 a întrebat:

Am un Sony Ericsson xperia 10 mini pro si vreau sa stiu daca i pot pune windows sau o versiune mai noua de android SI CUM SE PUNE? D

4 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Sal te pot ajuta sa il root-ezi si sa pui o versiune superioara de android(modificat) si sa il folosesti la performanta maxima! in schimbul a 2 euro, sau vedem noibig grin

| raikidd a răspuns:

Daca vrei sa economisesti 2euro si stii sa cauti pe un site http://www.xda-developers.com/ pe asta am aflat TOT ce stiu eu despre telefoane si eu stiu sami rootez telefonul sau sa-mi pun custom room, stock room si multe altele

| sergiu100000000 explică:

Adi cum te pot contacta?

| sergiu100000000 explică:

Cum te pot contacta dai