| Myhay_Marius_1996 a întrebat:

Am un Sony ericsson xperia mini si nu se mai aprinde, oare e pentru ca nu am cartela sau s-a stricat! DAU funda cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| LoVeLe a răspuns:

Mai bine te-ai duce cu el la firma. iti va spune sigur ce e :*

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca nu ai pune cartela in el, te-ar avertiza.
Are nevoie de o resoftare, mergi cu el la Service.

| Eastwood a răspuns:

Salut, este doar o eroare de soft daca telefonul are android, mergi de unde al cumparat telefonul si ei il vor trimite la agentia mare, in Bucuresti presupun si intr-o saptamana il ai gata facut! Asta daca mai ai garantie la el, daca nu cred ca vei fi nevoit sa platesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa ai probleme cu ecranul