| xBoyka a întrebat:

Am un Sony xperia e si sunt pe Vodafone cum fac sa i-mi activez netul pe mb

6 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Suna la relatii cu clienti si iti dau ei tot ce trebuie.

| johnyxus a răspuns:

Cauta pe site la Vodafone unde sa dai sa activezi.

| OvidiuDrg a răspuns:

Pai e simplu prietene happy tragi de bara aia de sus de unde ai wifi, profilele, etc. si prima aia e traficulde date, dai pe ea

| secret96 a răspuns:

Activeaza-ti 3G-u la telefon happy Din setari.

| xBoyka explică (pentru secret96):

Spune-mi cum sa ajung acolo pls

| secret96 a răspuns:

Pai nu stiu exact meniu de la xperia. dar la Samsung ii asa : Setari --> Setari de retea si wireless --> Retele mobile --> Utilizare pachete de date.

Vezi unde gasesti prin setari "Activare pachete de date" sau ceva de genu :*