| Makedontz a întrebat:

Am un Sony Xperia E, un telefon foarte ok doar ca am o problema am incercat sa salvez un contact, imi arata ca s-a salvat si cand ma suna persoana respectiva imi arata numele pe care l-am pus doar ca atunci cand intru in contacte nu e nici un contact! ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| elfit a răspuns:

Poate l-ai salvat pe cartela si iti arata numerele de pe telefon. sigur asta e. sau incerca sa-l repornesti, sigur trebuie sa mearga

| Makedontz explică (pentru elfit):

Mda observ ca imi arata doar contactele de pe telefon nu de pe sim, chiar daca am simul bagat. mersi oricum