| Trandafir_Elena_1990 a întrebat:

Am un Sony xperia neo v mi s-a terminat bateria l-am bagat la incarcat si cand l-am aprins nimic imi arata ca incarca cand il bag la incarcat si imi apare interfata aia cu xperia dar nu intra in sistemu lui plsssssss ce sa ii fac

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Mai lasa-l, posibil sa fi fost descarcat si ai incercat sa-l aprinzi.In momentul in care pregatea functiile startup, s-a stins. Exista posibilitatea sa se fi stins din nou in acel moment, si cel mai probabil sa se fi produs un bug in timp ce isi creea registrii si toate cele.
De pilda, ar trebui sa-si revina singur, in caz contrar fuguta la un service pentru resoftare.