| silviu222 a întrebat:

Am un telefon Alcatel. Cum as putea cand intru pe facebook dupa tel sa apara locatia unde sunt cand vorbesc cu cineva? sa apara mesajul acela: Trimis din Craiova,Bucuresti, Pitesti...
Si inca ceva cum fac ca atunci cand las comentarii la poze sa apara trimis prin telefonul mobil? Inainte aparea dar acum nu mai apare. Din setari este setat sa arate locatia dar degeaba.
P.S: Am android 2.3, iar inainte aveam 2.2

1 răspuns:
| feysofit a răspuns:

Verifica daca in setariile telefonului ai localizarea activa.