| Katalin112 a întrebat:

Am un telefon Allview a4all l-am cumparat acum 2 zile si nu stiu pe ce am apasat ca dupa ce ii blochez ecranu si il las putin mai mult dupe ce intru pe el imi apara porcaria aia de la google play sa-mi fac cont si imi apare fara sa apas eu pe nimic.Am incercat in setari la aplicati sa il inchid si nu are nici un rost ca tot imi apare... ce trebuie sa fac sa nu imi mai apara?

Răspuns Câştigător
| TheTelemea a răspuns:

Fa-ti cont de google, inregistreaza-te aici. https://accounts.google.com/......ps?/SignUp

| Katalin112 explică (pentru TheTelemea):

Mersi mult pentru sfaturi!

| TheTelemea a răspuns (pentru Katalin112):

Acum funda please.

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont ca sa dispara