| Florin_Razvan_1999 a întrebat:

Am un telefon Allview a5 DUO, cum fac ca atunci cand scriu un mesaj sau vorbesc cu cineva pe facebook sa imi vibreza tastatura la atingere/ Sau cum fac sa se intensifice vibratiile. Multumesc, Funda!

2 răspunsuri:
| Dinca_Florin_1999 a răspuns:

In primul rand intra la setarile telefonului si, daca iti apare, dai pe profiluri de sunet sau daca il ai in engleza sound profiles. Acolo intri la sunete aplicatii si activeaza vibratiile

| Florin_Razvan_1999 explică (pentru Dinca_Florin_1999):

Sunt activate. Cand tastez vibreaza foarte usor aproape nu se simte. Stii cum le-as putea intensifica?