| NamPleak a întrebat:

Am un telefon Allview a5 quad. Can intu pe google play sa descarc o aplicatie un joc dau instalare accept termeni si imi apare un dreptunghi subtire albastru sub numele aplicatiei care se tot incarca dar nimic. Ce sa pot face?

Răspuns Câştigător
| Marita_Cristi_1997 a răspuns:

Intra la aplicatii --> gestionare aplicatii --> cauti play store (google play) --> stergi cache --> stergere date --> oprire fortata --- dupa intri in google play si de acolo te descurci. Sper ca te-am ajutat.