| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Allview, iar eu aveam vreo 200 de poze pe el. Acum 3 zile, le-am șters din greșeală din telefon și din păcate, acesta nu are acea optiune pe care o au telefoanele de la iPhone, de a se muta in coșul de gunoi, ca mai apoi sa le pot recupera. Sunt EXTREM de tristă. Erau niște poze foarte importante. Cum le pot recupera? Citisem acum câțiva ani că pozele sau fișierele șterse definitiv, chiar și din Recycle B de pe calculator se pot recupera. Dar asta era la pc. Știți vreo aplicatie sau metodă de recuperare a fotografiilor șterse din telefon? Va rog!

Răspuns Câştigător
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Nu prea cred că există vreo posibilitate de a le recupera... Data viitoare fă-ti backup cu Google Foto și nu mai ai cum să le pierzi happy

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu cred ca le mai poti recupera...