| Robert_Robert_1990_OFiv a întrebat:

Am un telefon Allview viper și nu-mi merge sa sun sau sa dau mesaje și dacă mă sună Ami spune că nu sunt disponibil momentan Ami arata cartela adică 1 dar sus lângă 1 Ami arata un x lana scările alea nu e umpluta nici una va rog spuneti-mi și mie cum rezolv

1 răspuns:
| CostiS98 a răspuns:

S-ar putea să se fi demagnetizat cartela. Incearca să o cureti cu un servetel umed
Asta ti se poate intampla daca ai scos-o si introdus-o de multe ori in telefoon si facand multe contacte cu...contactele cititorului sau daca este si mai veche