| andrew02 a întrebat:

Am un telefon Allview X3 Soul Pro. Mi s-a inchis brusc si nu se mai deschide, apare logo-ul Allview pentru o secunda si apoi se inchide. Am apasat butoanele de Volume Up + Power si am dat pe OK, dupa care mi s-a blocat asa... Ce pot face?

Urgent!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pune-l la incarcat!
Daca l-ai pus deja, asteapta pana se incarca un pic bateria.
Daca nici dupa un timp nu porneste, schimba incarcatorul.
Iar daca nici asa, trebuie sa ii schimbi bateria, e dusa.
happy

| andrew02 explică (pentru cristi202):

Era incarcat vreo 30%. L-as lasa pana dimineata in speranta ca se descarca bateria si apoi sa incerc sa il incarc... Ce pot face altceva?

| StefanNumeDeCod a răspuns:

S a stricat softul, si trebuie reinstalat, sper ca ai card in el ca sa iti salvezi datele si incearca sa l repari singur de pe Youtube, daca nu te descurci du te la gsm eu am dat 30 de lei cu un telefon

| wenom18 a răspuns:

Poti suna la ei, pentru acel model de telefon iti dau ei softul si te ajuta sa-l rescrii, sau poti incerca aici: http://ticket.allview.ro