| GeorgianaMonic a întrebat:

Am un telefon Blackberry Curve 8520 si inainte aveam alt telefon pe care aveam si internet, acum am schimbat cartela din cel vechi in BlackBerry si nu inteleg de ce nu imi merge netul, de cate ori vreau sa intru pe facebook sau twitter nu ma lasa imi spune sa ma conectez la wifi si cand sunt intr-o zona cu wifi nu pot sa ma conectez si nu inteleg de ce. Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| AlinIvanovici a răspuns:

Bberry are nevoie de un abonament special sau de niste setari speciale alcartelei... suna la operatorul tau de telefonie mobila

| AlinIvanovici a răspuns (pentru AlinIvanovici):

Funda?

| GeorgianaMonic explică (pentru AlinIvanovici):

Mersi mult big grin de sfat