| mariusmario2012 a întrebat:

Am un telefon blocat numai in Orange cu fac sa-l deblochez sa mearga in toate retele

1 răspuns:
| kscorpio a răspuns:

Depinde si de aparat eu am avut un Nokia care a zis ca nu prea merge decodat si daca reusesc imi ia prea mult si nu merita, dar samsungul nou pe care il am acum l-am decodat cu vreo 20-25 de lei parca la baietii din pasajul Obor. Lucreaza si bine si iau bani putini zic eu fata de alte parti si in nici 5 minute e gata.