| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon bluboo maya si vreau sa îi fac actualizare software.Ca eu am incercat, am stat o data mai mult de 30 de minute si nu vrea sa se faca

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai si daca vrei ii faci... big grin Oricum n-ai ce sa ceri de la o firma de clone precum Bluboo, poate update-ul nici macar nu este facut cum trebuie big grinD

| anonim_4396 explică (pentru Bogdan70001):

Stiu nu le fac bune, dar mi s-a parut bun, dar acum nu mi se pare

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-ti mai cumpara telefoane gen clone.Ele sunt facute doar de aspect si sa pacaleasca lumea. Acum problema nu ai cum sa o rezolvi pentru ca na, brand-ul este extrem de necunoscut si n-ai decat sa-l duci in garantie.
Uite totusi niste brand-uri pe care eu ti le sugerez in viitor
1. Xiaomi
2. Nokia
3. OnePlus
4. Huawei
5. Google Pixel (varientele XL in special)