| NowForYou000 a întrebat:

Am un telefon care este in garantie, s-a stricat si am vrut sa-l aduc la magazinul de la care l-am luat, dar magazinul s-a desfintat. Il pot aduce la orice magazin daca mai este in garantie?
Funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iei legatura cu fabricantul direct sa vezi cum il poti trimite la el

| Zedge a răspuns:

Bineinteles ca nu, vorbesti cu fabricantul.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai un Certificat de Garanţie în care se precizează unităţile Service care asigură Garanţia!
NU contează că "magazinul s-a desfintat".

Duci telefonul la unul din Service-urile menţionate pe Certificatul de Garanţie!

Toate cele bune!