| ionuttanase a întrebat:

Am un telefon cu android si nu mi se mai aude sunetul cand primesc mesaje! stie cineva de la ce ar putea fi? funda

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-i schimbi sunetul, sa-i faci un reset la setarile originale si un hard reset daca nu merge:
http://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A

| Yamaha123 a răspuns:

Poate ai dezactivat sunetul de mesaj

| Rubyrubyy a răspuns:

Pai poate ai oprimit sunetul de la mesaj.

| Popescu_Bria_1997 a răspuns:

Daca este sub garantie, timp de ieu stiu 3ani sa zicem, daca ti se strica sau asa l-ai primit, de duci de unde l-ai luat si vad specialisti ce se intampla cu el.
P.S.:Sa nu te apuci sa spargi telul pentru a til repara!

| Deather889 a răspuns:

Poate ai volumul de la notificari dezactivat.

| 333AllIWant a răspuns:

Si eu am patit la fel. Nu inteleg si nu stiu ce as putea sa-i fac.sad.uff

| anonimus171990 a răspuns:

Trage "perdeaua" in jos si vezi daca ai alerta notificare dezactivat... daca e dezactivat, activeazal

| Catalin_Ionut_1995 a răspuns:

Dai la notificari, si iti apar aplicatiile de la care primesti notificari, dai mesaje si dezactivezi afisarea silentioasa