Întrebare recomandată | Elvira1 a întrebat:

Am un telefon de la Samsung, e nou de vreo 3 saptamani, si cand ma suna cineva mi se inchide telefonul si mi se deschide singur, fara sa bag codul pin. Dupa ce se deschide, primesc un mesaj prin care imi zice de apelurile prierdute. Ce ar trebui sa fac? sa scot casuta vocala, sau ce?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Te duci la magazinul de unde la-i. Urgent Service.E in garantie.Sunt obligati sa-l schimbe.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Casuta vocala te doare pe tine? Daca scoti casuta nu mai stii cine te suna.Asa ca du-te cu el inapoi de unde l-ai luat si explica-le situatia.Ai probleme cu telefonul.