| alexsaxx2323 a întrebat:

Am un telefon galaxy s3 Lte, cel cu 2gb ram si modul 4G
Intrebare e daca merita sa schimb carcasa, butoanele de volum si carcasa toata deoarece a fost foarte neglijat.
Merita sa fac aceasta?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Intereseaza-te cat costa sa schimbi ceea ce vrei tu, si vezi si cat costa un s3 in magazine. Eu stiu ca pretul a scazut destul de mult si nu prea cred ca merita. De ce nu cumperi o husa ca sa acoperi tot ce nu arata bine?

| TibiGeGe a răspuns:

Pai depinde cat costa aceasta modificare sau daca gasesti pieste, telefonul este un model vechi cred ca o sa te coste cat un telefon nou. Daca modificarea costa peste 200 de lei nu merita, daca e pana in maxim 100-150 atunci da.
Bft!