| Anonimmi a întrebat:

Am un telefon "HUAWEI" cumparat de la Orange pe abonament si am 301. 20MB si nu imi merge netu, specific(ca am datele activate). Daca intru pe WI-Fi pe net imi merge dar cu MB nu imi merge! Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Poate nu mai ai mega ca 20 se duc fara sa iti dai seama, doar sa fi intrat pe youtube din greseala si pa pa mb, cred ca i ai prapadit fara sa iti dai seama, vezi la ce numar apelezi sa vezi cati mb mai ai, daca nu du-te la Orange si iti seteaza ei telefonul sa functioneze