| Aliceforyou a întrebat:

Am un telefon Huawei vision u 8850 cumparat de curand. Am vrut sa bag muzica pe el si cand am bagat cablul de date in telefon s-a blocat imaginea. Nu pot sa-l sting nici de la buton. adica e blocat blocat. dar buoanele pe senzor vibreaza cand le ating.
Cei ce cunosc telefonul, siu ca nu merge sa-i scot bateria. adica trebuie desurubata carcasa.
Ce sa-i fac?
Dau funda happy

1 răspuns:
| SuspectuuxD a răspuns:

Descopera frumusetea jocului eRepublik, incearca sa devii cel mai bun, http://www.erepublik.com/en/referrer/Laqusta1 fa-ti un cont si nu o sa regreti:)