| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon J3 2017 nou.Ma uitam pe yt si deodata s-a blocat si a inceput sa bazie cateva secunde si apoi s-a inchis.Se aprinde singur si mi-a ramas blocat la logo-ul SAMSUNG.
Tin sa mentionez ca nu mi-a scapat pe jos sau ceva de genul.Telefonul arata bine nu are zgarieturi + ca e nou.
O sa il duc in garantie dar nu pot acum si trebuie sa astept ceva poate pot sa il fac pana atunci...

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Fa un reset factory din butoane. Asta nu afecteaza garantia. Doar ca pierzi datele din telefon ce nu au fost sincronizate cu contul google. Daca faci reset scoate sim si mini sd din telefon.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă-l să se descarce de tot, reincarcă și încearcă din nou. Dacă nu o ia din loc, lasă-l să nu pierzi garanția. Du-l la (service) garanție

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am rezolvat tinand butoanele apasate de reset factory si s-a restart si nu mai mi-a ramas blocat. Sper sa nu fie ceva defectiune...