| Vasvax a întrebat:

Am un telefon LG KP 502 si ii s-a descarcat bateria si s-a inchis. L-am pus la incarcat si a doua zi cand am vrut sa-l deschid mi-a aparut decat sigla Lg si s-a inchis, apoi cand am incercat sa-l deschid a doua oara nu mi-a mai aprut nimic, dar nu se deschide. Ce sa fac? L-am incarcat si incerc sa-l deschid, dar nu merge. Cine imi da raspunsul corect primeste funda

Răspuns Câştigător
| Pandacorn696 a răspuns:

Poate acumulatorul e devina thinking incearca sa il duci la un service de telefoane big grin

2 răspunsuri:
| Costelo_Mariano_1980 a răspuns:

Am patit si eu la fel..trebuie resoftat!

| Gulin_Tudor_1994 a răspuns:

Dul la reparat. Daca nu til pot repara folosestete de garantie!