| Marshall_Tobey_1980 a întrebat:

Am un telefon LG L5. Dupa ce am revenit la setarile din fabrica nu mai gasesc contactele. ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Contactele au fost sterse deoarece erau salvate in memoria telefonului. daca erai salvate pe cartela le aveai si acum....nu mai ai cum sa recuperezi numerele de telefon.

| NONAME113 a răspuns:

1.posibil sa se fi sters contactele
2. daca contactele mai sunt pe cartela sim cauta la setari contacte de afisat(telefon, sim etc.)

| Tpeuuuu99 a răspuns:

Probabil contactele au fost sterese din cauza resetarii telefonului...

| georgefaby a răspuns:

Trebuia sa intri la contacte înainte sa dai reset setari export pe card sd si se facea un fisier vcf.

| georgefaby a răspuns:

Trebuia sa intri la contacte înainte sa dai reset setari export pe card sd si se facea un fisier vcf. Si dupa reset le instslai la loc.