| dritubeatrice a întrebat:

Am un telefon LG optimus e460 si am o problema. Cand intru la galerie sa vad pozele, am 2 albume despre care imi spune ca nu au nicio locatie ( adica nu se afla nici pe card, nici in memoria interna a telefonului) si nu reusesc sa le sterg. Cand deconectez insa cardul, acele albume tot le gasesc in galerie. De vazut, pot vedea pozele din cele 2 albume. Insa nu le pot sterge. Ma poate ajuta cineva in aceasta problema?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Daca pozele se afla pe card, incearca sa formatezi cardul, posibil sa fie o eroare a sa. Daca pozele se afla in mem. interna a telefonului, da-i o resetare generala a setarilor, sa nu fie o eroare a sistemului de operare.

| Mariiam a răspuns:

Eroare de soft, sigur, în cazul ăsta nu ai ce să îi faci.