| GavrilaCatalin a întrebat:

Am un telefon marca Allview A5 Duo iar cand primesc mesaj cu textul "=", INDIFERENT DE LA CINE, telefonul mi se restarteaza. Cum pot face sau ce pot face sa NU mi se mai restarteze daca primesc acest mesaj?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Am inteles ca problema asta o au doar telefoanele de la Allview, dar eu Allview x1 soul si nu am acesta problema.
Daca mai este in garantie, trimite-l la garantie, daca nu, du-te la un service, s-ar putea sa fie ceva de la soft.