| RromAn a întrebat:

Am un telefon Nokia 2 si vreo 2 giga liberi, dar cand vreau sa fac o poza zice sa bag un card sd inainte. Am bagat, l-am formatat, scria ca e gata de folosire, aparea memoria adaugata, dar la poze aceeasi eroare. Telefonul e nou. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Intri la setari in camera si selectzi cardul ca spatiu de stocare.

| RromAn explică (pentru Wr3nch):

Nu merge sa selectez optiunea asta. e scris cu gri.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Clean master si elimina fisierele care sant in plus sati eliberezi memoria telefonului

| DoctorWh0 a răspuns:

Am avut si eu asa ceva, dar la Google Play Store. Du-te in settings>applications>cauta camera>sterge cache si incearca inca o data.