| AndreeaBrc a întrebat:

Am un telefon Nokia asha 200 de un an si 2 3 luni.aseara am inchis telefonul si dimineata cand l'am deschis statea 2 minute deschis apoi se inchidea. apoi dupa alte 2 minute se deschide iar si se inchide iarasi.de la ce o fi? daca il duc la un service il poate rezolva?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Necesita resoftare.Du-te la un service gsm, te costa in jur de 30-40ron.

| K4sZz a răspuns:

Daca il duci la service sa ii faca o constatare vezi ce are. Daca se mai poate repara il repari daca nu iei altul big grin