| andreistan a întrebat:

Am un telefon NOKIA ASHA 201 si mi-am blocat tatstatura cu codul de siguranta si l-am uitat ce pot sa fac? TEROG ajutati-ma!~_~\/_\/

3 răspunsuri:
| CosminZTE a răspuns:

Nu poti sa mai faci nimic trebuie sa il duci la un service si coasta in jur de 80 lei!

| andreistan explică (pentru CosminZTE):

Adica daca am luat telefonul de la Vodafone il duc la ei si mi-l fac ei dar costa in jur de 80 lei nu?

| andreistan explică (pentru CosminZTE):

CosminZTE adica daca am luat telefonul de la Vodafone il duc la ei si mi-l fac ei dar costa in jur de 80 lei nu?