| LovelySmile98 a întrebat:

Am un telefon Nokia Asha 305...cum imi pot downloada jocuri (pou)? mereu cand imi descarc de pe net imi scrie "formatul nu este suportat" sau ceva de genu.ce ar trebui sa fac? funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Expanium a răspuns:

Daca telefonul are android poti sa il downloadezi de pe market dar iti trebuie cont. Contul poti sa ti`l faci tu.

| LovelySmile98 explică (pentru Expanium):

Am incercat sa intru pe market dar ma pune sa aspept mult si dupa imi da eroare ...chiar daca am netu' pe telefon.