| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 520, si am nevoie urgent sa descarc ceva, si pana acum cand il conectam la pc cu cablu de date, imi aparea automat o fereastra de la windows de unde sa descarc. aseara cand l.am conectat prin cablu de date nu mai mi a aparut. si nu imi recunoaste calculatorul cablu de date. in schimb telefonul imi apare ca s.a conectat si mi se incarca. am nevoie urgeent de un sfatt. dau funda celui care imi da raspunsul corect.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu stii sa folosesti tehnologia, atunci mai bine te lasi de ea. Foloseste programul Zune pentru Nokia. Il descarci de pe site-ul Microsoft.

| Elena_Andra_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cum fac sa imi apara la fel ca inainte?