| xbook321 a întrebat:

Am un telefon Nokia Microsoft 640 lte si mi am facut un cont outlook pentru a putea descarca aplicatii de pe magazin, dar de la un timp de vreme cand vreau sa fac update la aplicatii sau sa descarc o aplicatie imi cere parola si cand o bag si dau ok nu accepta si imi cere din nou parola. Eu scriu mereu parola corecta pentru cont dar nu o accepta. Imi puteti spune ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Nu sunt sigur, nu am prea inteles intrebarea, insa ar putea fi de la contul Microsoft. Cand ai bagat prima data contul in telefon, daca ai dat reset la telefon sau cand l-ai cumparat, trebuia sa il bagi corect iar apoi nu cred ca mai aveai treaba. Cel putin mie asa mi sa i ntamplat si am fost nevoit sa ii dau reset si sa rebag contul. Nu puteam descarca din magazin.