| ZicuIulius1998 a întrebat:

Am un telefon nokia5228 si nu il pot conecta la calculator prin USB mai inainte se primea dar dupa ce l-am conectat la un calculator pe win XP la al meu calculator nu il mai pot conecta (la mine este instalat win 7) ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 fa asa dai resetare setari codul din fabrica 12345
2apoi verifica cablul si vezi daca nu e ruginit sau deteriorat
3 s-ar putea sa fie o problema cu Windous-ul intra in "Device Manager "si vezi daca apare vreun semn triunghiular daca apare trebuie driverul ca nu-l are
pentru mai multe informatii raspunde aici