| Marya_Marry_1995 a întrebat:

Am un telefon nou de vreo 2 luni si dintr-o data nu mai merge sa dau mesaje si sa apelez. am sunat la cosmote si mi s-a dat un numar sa il modific la centrul de mesaje, dar nu s-a intamplat nimic. Merge sa trimit 2, 3 mesaje apoi nu mai merge daca ma suna cineva suna inchis, trebuie sa inchid telefonul ca sa mearga apoi inca 5 minute si tot asa!
De unde este problema din telefon de la cartela?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu alta cartela ca sa iti dai seama de unde e problema.