| Alexis7591 a întrebat:

Am un telefon nou Eboda T310 de la Digi. Am bagat cartela si cand vreau sa il pornesc imi arata ca este blocat, apas * si imi apare apel de urgenta si mai departe nu pot face nimic. Se inchide iar. Spuneti-mi ce sa fac,(pas cu pas)

3 răspunsuri:
| RianaAlexia a răspuns:

Iti cere un cod? Daca da, e pin-ul de pe cartela.

Bula
| Bula a răspuns:

Verifica, se pare ca n-ai bagat bine cartela!
Atentie la pozitia in care introduci in locas! (verifica si in manualul primit).

| Alexis7591 explică:

Proabil trebuie bagat un cod dar nu stiu care este, ca nu-l mai am.Ce fac in cazul cazul asta