| TheDark123456 a întrebat:

Am un telefon Orange Reyo si am intrat sa sterg tot ce avem pe ie a mers am sters dar cand sa ii dau rebot am apasat aiurea si a aparut pe ecran Now send the package you want to apply to the device with "adb sideload "...
Ar fi OK sa il las sa isi termine bateria si dupa aia sa rutez?

VA ROG RASPUNDETI RAPID!
MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui. vrei sa iti rootezi telefonul? sau itiapare now send the package, si ramane asa?
spune-mi ca altfel nu te pot ajuta

| TheDark123456 explică (pentru PrecizeEveR):

Am vrut sa il rutez si am apasat din greseala mai jos si a aparut aia dar am rezolvat-o, i-am scos bateria si am pus-o inapoi si a mers