| Nimeni10 a întrebat:

Am un telefon recent cumparat nou, imi arata daca vreau sa ii dau actualizare sistem, sa ii dau oare?
Ma gandesc sa nu il inrautatesc, miui 11

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

NU exista asa ceva. Poate doar la Samsung, lol. Fa update linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tarky și tel și mașina cică o duci rău laughing lasă nu ii da ca nu cred ca e cazul cel puțin nu acum, poate nu o sa îți mai meargă la fel aplicațiile. Mai îți trebuie o gagica și te-ai scos happy dacă îți merge bine nu ii da actualizare și mie îmi pare uneori da ignor.

| iwefgOficiall a răspuns:

O sa iti mearga bine la inceput si pe masura ce upgradezi si aplicatiile pana la urma sa nu mai ai spatiu de stocare si aplicatiile o sa mearga foarte greu asta zic peste 2 3 ani!

| Mandeliu a răspuns:

Salut!

O actualizare de sistem nu prea are cu ce sa iti inrautateasca performantele telefonului, ba poate chiar dimpotriva. Fa toate actualizarile de sistem linistit, nu ar trebui sa ai probleme in veci cu telefonul din cauza asta.

Succes!

| gelu1970 a răspuns:

Miui.
Deci e un Xiaomi.
Poți să dai update liniștit.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Fa actualizarea fara grija.